Blog > Komentarze do wpisu
Patch r8 będzie kiedy będzie.

 

Skutkiem zalania/świąt państwowych strajku pracowników komunikacji w Rumunii1 także i w tym tygodniu pecetowa brać nie doczekała się wyglądanego od ponad 4 tygodni patcha oznaczonego jako R8 (klient) i R14 (serwer).

Spekuluję, że patch byc może i jest gotowy, ale zgodnie z polityką DICE- nie publikują oni łatek pod koniec tygodnia2- tym bardziej, że dla odmiany dziś, piątek 4.06. to święto... w Szwecji.

Polityka nie publikowania dotyczy o dziwo jednak tylko wersji PC, patch  dla PS3 ukazał się w środę.

W związku z koszmarnym opóźnieniem pojawijaą się fale domysłów, cóż to nowego DICE graczom zafunduje, przypuszczać można, że opublikowany niegdyś changelog uległ sporym zmianom. Tymczasem opierając się na dyskusjach z forum konsolowego, możemy pogdybać na ile prawdą są następujące zmiany:

  • Two ATVs have been added to Arica Harbor CQ
  • G3 and M14 are allowed to equip Marksman Specialization
  • Reduced snow drift/snow blind on White Pass SQDM
  • Atacama UAV moved to second level of the boat
  • MCOM arming/disarm points have been increased

Kolimator i optyka dla g3 i EBR mieszczą się w kategoriach "oczekiwanych przez społeczność", tym bardziej, że o takowych perkach wspominał w swoich tweetach Alan Kertz alias Demize99.

Korespondencja niektórych tweetnautów z osławionym Bazą (Barrie Tingle) przynosi nadzieję na połączenie łatki z zaoferowaniem do sprzedaży w EA Store graczom PC także tzw. SPECACT Camo Pack, czyli pakietu nowego umundurowania dla każdej z klas wraz z dostępem do nowopokolorowanych rodzajów bronii (niestety, unikalny kamuflaż dotyczyć będzie tylko i jedynie ostatnich z dostępnych gunów a zatem m16,mg3,ump-45 oraz m95. Zakup owego pakietu umożliwy zdobycie odpowiednich pinów(szpilek) oraz odpowiednio punktowanych odznak.

Balans poszczególnych rodzajów broni stoi pod znakiem zapytania, min. w związku z masowym marudzeniem na forach dot. min. osławionego Carla Gustava

1) Okazuje się, że to własnie w Rumunii mieści się główna kwatera testów QA, którzy to testerzy nie zdołali dojechać... do pracy.

2) Odrobinę dziwne, biorąc pod uwagę błędy które zafundował ostatni patch.

Na deser zaś tapeta z... Battlefielda 3:

http://ganondorftm.deviantart.com/art/Battlefield-3-Wallpaper-77163122

save

piątek, 04 czerwca 2010, culture.vulture

Polecane wpisy